Nie da się – Uda się

📌📌📌Raaaaaaaaany Julek jak ja lubię takie wiadomości !!!!! Zwłaszcza po trudnym i deszczowym dniu. No czytajcie sami 😊
,,Pani Agnieszko!!!! Wszystkie Pani posty dotyczące pakietów w przedszkolu zostały przeczytane i ,,obgadane” !!!! Teraz na honorowym miejscu w pokoju nauczycieli – wydrukowane!!!! Nasza Pani Dyrektor rzekła – “Ze wszystkim tym się zgadzam!!!!” A wczoraj na zebraniu z rodzicami, powiedziała tak :
“Mam tak cudownych i kreatywnych nauczycieli, że postanowili pracować BEZ PAKIETÓW KSIĄŻEK !!!!”
Pani Agnieszko – JESTEM TAAAAAKA SZCZĘŚLIWA !!! A rodzice usłyszeli od nas, swoich nauczycieli, że ICH dzieci są mądrzejsze od pakietów 😄😄 i mają większe umiejętności niż wklejanie naklejek. Na koniec, kiedy był już czas na rozmowy indywidualne, rodzice podchodzili i dziękowali za tą decyzję. Pani Agnieszko, DZIĘKUJĘ i przepraszam za ten wykrzyknikowy ,,krzyk” – to z emocji 😄 . Zebranie i rozmowy trwały i trwały i do domu nikomu się nie śpieszyło…DZIĘKUJE”
❤️Miałam dreszcze jak to czytałam, serio 😊. Autorce dziękuje za zgodę na publikację. Czułam na odległość Jej emocje, radość, ,,słyszałam Jej krzyk” 😊. Podobnych wiadomości np. o odejściu od planów miesięcznych, czy o zmianie form prowadzenia obserwacji dzieci z tabel na listy, mam coraz więcej. Nic tak mnie nie cieszy jak rosnąca świadomość nauczycieli, ich odwaga i potrzeba zmian. Zatem Drogi Nauczycielu, jeśli nadal myślisz, że nie dasz rady, że się nie da itp. to po prostu zmień myślenie i działaj 🙃😉 !!!! Nie czekaj na cud – cuduj sam i pamiętaj, że w cudowaniu masz wiele wolności i cudowności 😄💪
CD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *