Test Gallupa

🎯TEST GALLUPA – mam ci go i ja! Choć testów nie lubię, to ten dłuuuugo chodził mi po głowie. Określa nasze mocne strony, uświadamia potencjał i pokazuje możliwości rozwoju.
🎯Wyniki często mogą nas zaskoczyć. Pierwsze 5 talentów – to osobista TOP lista 😊. Mogą to być cechy dojrzałe lub niedojrzałe, ale to już temat morze. I jeśli ktoś myśli, że wystarczy zrobić test i wydrukować sobie wyniki, to odważę się napisać, że jest w błędzie.
🎯Aby dobrze odczytać i wykorzystać swoje talenty warto wyniki skonsultować ze specjalistą. Ja osobiście polecam certyfikowanego coacha Gallupa Agnieszkę Barszcz https://coachit.pl/. Niesamowita kobieta, przemiła, empatyczna, która odkrywa połączenia talentów ich mocne strony i wspólnie z klientem ustala działania.
🎯A tak w skrócie dla przykładu moja czeg-lista…..Ja osobiście Gallupa nie znam, ale on okazuje się, że zna mnie doskonale…😉
👉AKTYWATOR – niecierpliwie przebiera nogami, to lokomotywa, która rozpędza pociąg pełen ludzi, dodaje energii, obraca słowa w czyn, lubi i potrzebuje zmian, uważa że działanie jest najlepszym sposobem uczenia……
👉INDYWIDUALIZACJA – unika generalizowania i uogólniania, charakteryzuje się wnikliwością, która pozwala na rozpoznanie mocnych stron innych ludzi, potrafi efektywnie dobrać zespół, instynktownie, intuicyjnie zwracanie uwagę na styl danej osoby, jej motywacje czy sposób myślenia…..
👉BLISKOŚĆ – ta nazwa robi zamieszanie albowiem nie oznacza ona szybkiego zbliżania się do ludzi, a raczej osobę która długo przełamuje pierwsze lody, zdobycie zaufania tej osoby wymaga niezłej ,,gimnastyki” , ale jak już tak się stanie to zdolność pielęgnowania relacji przez osobę obdarzoną tym talentem staje się doskonała i długotrwała….
👉ROZWAGA – czujność, intuicyjne wyczuwanie ryzyka, identyfikacja niebezpieczeństw, bardzo ostrożne stąpanie po nowym terenie, rozpatrywanie różnych opcji pomysłów, rozwiązań – uwaga: często może być odbierane jako krytyka (hmmm doświadczam tego bardzo)
👉ODPOWIEDZIALNOŚĆ – takie osoby jeśli się zadeklarują, że coś zrobią, to uczynią wszystko by to zrealizować, ciężko pracują udowadniając swoją sprawczość , mają reputację osoby niezawodnej (ale wtedy bywa, że ledwo zipią ☹)
🎯No cóż pozostaje mi teraz tylko czekać na oferty pracy – Idealny Pracownik szuka Idealnego Pracodawcę…..🤣 CD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *