Pracodawca, a ralacje

😃😃😃 ,,Pracę należy wybierać dużo ostrożniej niż współmałżonka, ponieważ będzie się w niej spędzać więcej czasu niż w jego towarzystwie” 😉J.Carroll
🟦Dla takiego introwertyka jak ja (w przeszłości nieśmiałego dziecka) kontakty społeczne zawsze były wyzwaniem.
Z czasem przekonywałam się, że najważniejszą ,,biosferą” dla nas jest nie tylko otaczająca nas natura, ale też LUDZIE i wszystko to, co doświadczamy z nimi w relacjach.
🟦Relacje międzyludzkie to dla każdego z nas zestaw podstawowych witamin, tak samo ważnych dla prawidłowego życia jak tlen czy odżywianie.
🟦Od 2003r. eksperymentowałam swoje założenia, które dotyczyły roli pracodawcy 😃
Podświadomie czułam, że odpowiedzialny pracodawca powinien bardzo, bardzo dbać o samopoczucie osób zatrudnianych, aby mogło się to przełożyć na wydajność zespołu, oraz atmosferę w pracy. Po 19 latach na stanowiskach kierowniczych wiem już, że moja teza i założenia potwierdziły się w 100%.
🟦Dziś ponownie zadbałam o świąteczny nastrój i dla moich pracowników oraz dla moich dużych już 😉 wychowanków przygotowałam małe co nieco.
Nie dla sławy i chwały – po prostu LUBIĘ to, i ciesze się z radosnej informacji zwrotnej, która daje mi motywacje do dalszych tego typu działań.
Dobrego świątecznego czasu Wam życzę😘
CD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *